НВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІ
У серпні 2013 року "НВО "АВІА" завершило поставку навчально-тренувального комплексу (НТК) вертольоту Мі-171 Національній авіаційній академії в м. Баку.
Національна авіаційна академія володіє одним з кращих тренажерних центрів в СНД і ми пишаємося, що НВО "АВІА" було обрано постачальником НТК вертольоту Мі-171.

НТК вертольоту Мі-171 включає в себе комплексний льотний тренажер (КТВ) останнього покоління, процедурний тренажер (ПТВ), два повнофункціональних навчальних класи, обладнаних комп'ютерною автоматизованої навчальною системою, повним комплектом навчальних стендів і тренажерів функціональних систем вертольоту, а також макетами основних вузлів і агрегатів.

Поставлений НТК вертольоту Мі-171 отримав високу оцінку від викладацького та льотного складу Національної авіаційної академії. Ми дуже вдячні високопрофесійному льотному складу авіакомпаній AZAL і SWHS за допомогу в налагодженні моделі динаміки польоту КТВ Мі-171.
Комплексний льотний тренажер вертольоту Мі-171 після проходження циклу сертифікаційних випробувань за програмою JAR- FSTD (H) отримав вищий кваліфікаційний рівень "D"


НВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІНВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІНВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІНВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІНВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІНВО "АВІА" ЗАВЕРШИЛО ПОСТАВКУ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ВЕРТОЛЬОТУ МІ-171 НАЦІОНАЛЬНОЇ АВІАЦІЙНОЇ АКАДЕМІЇ В АЗЕРБАЙДЖАНІ