ПРО КОМПАНІЮ
ТОВ "НВО "АВІА" було створено в 1998 році. Компанія спеціалізується на розробці та постачанні навчально-тренувальних комплексів вертольотів Мі-8МТВ, Мі-171, Мі-172 та їх модифікацій.

Державним департаментом авіаційного транспорту України у 2004 році були проведені сертифікаційні випробування навчально-тренувального комплекса вертольоту Мі-8МТВ (АМТ), і було отримано Сертифікат відповідності.

У 2006 року підприємство сертифіковане за міжнародною системою якості ISO 9001: 2000, IDT.

У 2007 році навчально-тренувальний комплекс вертольоту Мі-8МТВ (АМТ) пройшов Державні випробування і прийнятий на оснащення Збройних Сил України.

У 2007 році Міністерством оборони України підприємство було обрано виробником (постачальником) продукції для Збройних Сил України.

У 2008 році Міністерством промислової політики України підприємство ліцензоване в області розробки, виготовлення, ремонту і модернізації військової техніки.

Авторство продукції ТОВ "НВО "АВІА" захищене десятками патентів України та інших держав.

ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ


У грудні 2015 року завершилися сертифікаційні випробування тренажерів FFS та FNPT Мі-8МТВ (Мі-17-1В), Мі-171 та Мі-17В-5 (Мі-172) в навчально-тренажерному центрі НВО "АВІА", які з червня 2014 року проводила Державна авіаційна служба України.

За результатами кваліфікаційних випробувань шести тренажерам були присвоєні вищі кваліфікаційні рівні: для трьох комплексних пілотажних тренажерів FFS - Level D і трьох процедурних тренажерів FNPT- Level 3 MCC.

Кваліфікаційні випробування проводились на відповідність двом вимогам: правилам сертифікації авіаційних тренажерів в Україні (заснованих на JAR FSTD (H)) і вперше в Україні — кваліфікаційним специфікаціям Європейського агентства з безпеки польотів EASA CS-FSTD (H) 2012.
Державна авіаційна служба України також видала НВО "АВІА" відповідні сертифікати і допуски на використання тренажерів у навчальному процесі.

ПРО КОМПАНІЮ


У жовтні 2015 року Державна авіаційна служба України видала НВО "АВІА" сертифікат TRTO на навчально-тренажерний центр, і тепер ми також можемо навчати цивільних пілотів, які експлуатують вертольоти Мі-8МТВ (Мі-17-1В), Мі-171 та Мі-17В -5 (Мі-172).

Для НВО "АВІА" це дуже знаменна подія, ще одне свідчення нашої багаторічної серйозної роботи по створенню високорівневих навчально-тренажерних комплексів вертольотів сімейства Міль. А також міжнародне визнання їх високого технічного рівня.

ПРО КОМПАНІЮ


У лютому 2018 року Державна авіаційна служба України видала НВО "АВІА" сертифікат "Авіаційна безпека".

ПРО КОМПАНІЮ